Difference between revisions of "Translations:Configuration/441/cs"

From Spirit System Manual
Jump to: navigation, search
(Created page with "'''Mikro helikoptéry a µSpirit:''' V případě, že je vrtulka řízena samostatným motorkem se musí druhý regulátor připojit na pozici CH4. Koncové body vrtulky se p...")
 
 
Line 1: Line 1:
'''Mikro helikoptéry a µSpirit:''' V případě, že je vrtulka řízena samostatným motorkem se musí druhý regulátor připojit na pozici CH4. Koncové body vrtulky se použijí pro definování rozsahu plynu pro vrtulkový regulátor. Nastavte kdy motor stojí - 0% (Pravý limit) a také kdy běží na 100% (Levý limit). Pro začátek doporučujeme nastavit hodnoty pravého limitu na 126 a levého na 150.
+
'''Mikro helikoptéry a µSpirit:''' V případě, že je vrtulka řízena samostatným motorkem se musí druhý regulátor připojit na pozici CH4. Koncové body vrtulky se použijí pro definování rozsahu plynu pro vrtulkový regulátor. Nastavte kdy motor stojí - 0% (Zastaveno) a také kdy běží na 100% (Plné otáčky). Pro začátek doporučujeme nastavit hodnoty pro zastavení na 126 a pro plné otáčky 150.

Latest revision as of 11:25, 25 July 2019

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (Configuration)
'''Micro helicopters and µSpirit:''' When Tail rotor is driven by a dedicated motor, the Rudder ESC must be connected at the CH4 port. Rudder end-points are then used to set available Throttle range for the Rudder ESC from 0% (Stop) to 100% (Full). We recommend to set Stop limit to 126 and Full limit to 150 for the beginning.
Translation'''Mikro helikoptéry a µSpirit:''' V případě, že je vrtulka řízena samostatným motorkem se musí druhý regulátor připojit na pozici CH4. Koncové body vrtulky se použijí pro definování rozsahu plynu pro vrtulkový regulátor. Nastavte kdy motor stojí - 0% (Zastaveno) a také kdy běží na 100% (Plné otáčky). Pro začátek doporučujeme nastavit hodnoty pro zastavení na 126 a pro plné otáčky 150.

Mikro helikoptéry a µSpirit: V případě, že je vrtulka řízena samostatným motorkem se musí druhý regulátor připojit na pozici CH4. Koncové body vrtulky se použijí pro definování rozsahu plynu pro vrtulkový regulátor. Nastavte kdy motor stojí - 0% (Zastaveno) a také kdy běží na 100% (Plné otáčky). Pro začátek doporučujeme nastavit hodnoty pro zastavení na 126 a pro plné otáčky 150.