Difference between revisions of "Translations:GeoLink Configuration/46/hu"

From Spirit System Manual
Jump to: navigation, search
(Created page with "Ha a Hazatérés a hozzárendelt GeoLink csatornán van, akkor háromállású kapcsoló felhasználható egy új Otthon pont (Home spot) programozásához. A Csatornák ablak...")
 
Line 1: Line 1:
Ha a Hazatérés a hozzárendelt GeoLink csatornán van, akkor háromállású kapcsoló felhasználható egy új Otthon pont (Home spot) programozásához. A Csatornák ablakban láthatja a Bekapcsolás '''On (1), Off és On (2)''' funkciót, amely +100%, 0% és -100% -os csatornaértéknek felel meg.
+
Ha a Hazatérés a hozzárendelt GeoLink csatornán van, akkor célszerű háromállású kapcsolót használni egy új Otthon pont (Home spot) programozásához. A Csatornák ablakban láthatja a Bekapcsolás '''On (1), Off és On (2)''' funkciót, amely +100%, 0% és -100% -os csatornaértéknek felel meg.

Revision as of 19:21, 17 September 2020

Ha a Hazatérés a hozzárendelt GeoLink csatornán van, akkor célszerű háromállású kapcsolót használni egy új Otthon pont (Home spot) programozásához. A Csatornák ablakban láthatja a Bekapcsolás On (1), Off és On (2) funkciót, amely +100%, 0% és -100% -os csatornaértéknek felel meg.