Difference between revisions of "Spektrum PWM connection/cs"
From Spirit System Manual
(Created page with "Červený vodič do AUX1") |
(Created page with "Hnědý vodič do ELEV") |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|ELE/PIT/AIL | |ELE/PIT/AIL | ||
| − | |Oranžový vodič do AILE<br />Červený vodič do AUX1<br /> | + | |Oranžový vodič do AILE<br />Červený vodič do AUX1<br />Hnědý vodič do ELEV |
|} | |} | ||
ESC should be connected to the THRO port. | ESC should be connected to the THRO port. | ||
Revision as of 13:23, 19 January 2017
Tato tabulka zobrazuje připojení přijímače Spektrum AR610/AR6210. Protože jsou popisky mezi přijímači totožné, je možné schéma použít také na ostatní přijímače Spektrum.
Zapojení PWM
| UNIT | RECEIVER |
| RUD | RUD |
| AUX | GEAR |
| ELE/PIT/AIL | Oranžový vodič do AILE Červený vodič do AUX1 Hnědý vodič do ELEV |
ESC should be connected to the THRO port.